شهروندان گرامی؛توسعه و آبادانی هر شهری حمایت شهروندان آن شهر را می طلبد ،امیدواریم با پرداخت به موقع عوارض ما را برای رسیدن به این هدف یاری نمایید...

عملیات لایروبی رودخانه های مجن پس از وقوع سیلاب

    به گزارش روابط عمومی :لایروبی رودخانه های مجن پس از وقوع سیلاب در ایام نوروز ، توسط شهرداری انجام شد.

    مهندس آقایی شهردار مجن در این باره گفت : قبل از وقوع سیلاب در این شهر مسیر های حادثه خیز توسط عوامل شهرداری شناسایی و  تدابیر لازم اندیشیده شد همچنین  عملیات لایروبی رودخانه ها نیز  انجام شده بود حال پس از ورود سامانه بارشی در نیمه دوم تعطیلات نوروزی که به وقوع سیلاب منجر شد، عملیات لاروبی رودخانه ها با کمک ماشین آلات شهرداری آغاز گردید.

    شهردار مجن افزود : تلاش خواهیم کرد با اتخاذ تدابیر مناسب آسیب های ناشی از بروز سیلاب دربارش های پیش رو را به حداقل ممکن برسانیم.

    وی عنوان داشت : مجن منطقه نمونه گرشگری است لذا با وجود آبشار های زیبا همچون آبشار تنگه داستان و بافت تاریخی ، چشمه های هفت رنگ و باغ های سرسبز و کوهستانی بودن منطقه هرساله گردشگران بسیاری را جذب خود می نماید امیدواریم وضعیت جوی آینده به گونه ای باشد که گردشگران محترم بتوانند بدون هیچ دغدغه ای از مناطق دیدنی این شهر دیدن نمایند.

    ایشان در پایان نیز از عوامل ستاد بحران شهرستان خصوصا حضور به موقع مهندس محمدی فرماندار شاهرود که همراه عوامل ستاد با حضور در مجن از نزدیک وضعیت این شهر را بازدید کردند تشکر نموده و ادامه دادند : تلاش شهرداری در چنین مواقع بحرانی خدمت رسانی هرچه بیشتر جهت رفاه حال شهروندان و گردشگران می باشد