شهروندان گرامی؛توسعه و آبادانی هر شهری حمایت شهروندان آن شهر را می طلبد ،امیدواریم با پرداخت به موقع عوارض ما را برای رسیدن به این هدف یاری نمایید...

پیام تسلیت و تبریک مشترک امام جمعه ، رئیس شورا و شهردار مجن به مناسبت ایام فاطمی و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب

  به گزارش روابط عمومی : به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه (س) و تقارن آن با مراسم چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، امام جمعه ، رئیس شورای اسلامی شهر همراه شهردار مجن طی پیامی مشترک  این ایام را به مردم مجن تسلیت و تبریک گفتند.

  متن پیام به شرح ذیل است :

  بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

  وَالْفَجْرِ …

  انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در بهمن سال  ۱۳۵۷ با رهبری داهیانه حضرت امام خمینی (ره)  و رشادت و فداکاریها ، از خود گذشتگی و شهامت و شهادت جوانان ایران عزیزمان به پیروزی رسید . این انقلاب الهام گرفته از نهضت عاشورا می باشد لذا چهلمین سالگرد پیروزی آن تقارن دارد با ایام عزداری شهادت بزرگ بانوی جهان اسلام ، حضرت فاطمه زهرا(س) و این اتفاق نتنها از شکوه این روزها نمی کاهد بلکه تاکید آشکاری است چراکه از تعالیم و آموزه های حضرت فاطمه (س) سرچشمه می گیرد.

  مردم عزیز ایران اسلامی، در بهمن ۵۷انقلابی شکوهمند آفریدند که در بستر سنت های الهی ، جلوه ای زیبا از صلابت و کرامت انسان ها را به نمایش گذاشت و دفتری از تاریخ را به نام خویش رقم زدند حال با اینکه ۴ دهه از عمر این انقلاب می گذرد ولی با وجود ناملایمات فراوانی همچون جنگ تحمیلی، تحریم های ظالمانه، مبارزه با داعش و … همچنین نقشه های شوم دشمنان قسم خورده که لحظه ای از دسیسه چینی و توطئه برای آسیب زدن به این نظام دست بر نمی دارند با پشتوانه این مردم و پیروی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، راه هرگونه نفوذ و موفقیت را برای دشمن بسته و به راه خود تاظهور حضرت ولیعصر(عج) ادامه خواهد داد.

  اینجانبان با عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه (س) و درود به روان پاک بنیانگذار فقید انقلاب و شهدای گرانقدر ایران اسلامی ، چهلمین بهار انقلاب را همراه با مردم شریف ، ولایت مدار و انقلابی مجن زیر پرچم یا زهرا (س) گرامی می داریم و فرارسیدن ایام الله دهه فجر رانیز خدمت تمامی هموطنان گرانقدر صمیمانه تبریک عرض می نمائیم.

  جناتی امام جمعه  –  یوسفی رئیس شورای اسلامی شهر مجن  –  آقایی شهردار مجن