شهروندان گرامی؛توسعه و آبادانی هر شهری حمایت شهروندان آن شهر را می طلبد ،امیدواریم با پرداخت به موقع عوارض ما را برای رسیدن به این هدف یاری نمایید...

شهردار مجن خبر داد :نمای بافت تاریخی و با ارزش مجن احیا خواهد شد

    به گزارش روابط عمومی : مهندس آقایی شهردار مجن با اعلام خبر احیای بافت تاریخی مجن گفت :با حضور ستاد بازآفرینی که هدف اصلی آن احیای هویت شهرها ،محله ها و ارتقای کیفیت زندگی شهروندان  همچنین قابل زیست نمودن محله ها و توسعه درونی و پایدار و ایجاد تعادل استفاده بهینه و ارتقاء رضایتمندی سکونتی ساکنین محدوده می باشد عملیات سنگفرش معابر بافت تاریخی مجن توسط شهرداری در حال اتمام می باشد در همین راستا شهرداری و شورای اسلامی شهر پیگیری لازم را جهت جذب اعتبارمرمت واحیای نمای بافت انجام دادند.

    آقایی ادامه داد: در این میان اداره میراث فرهنگی  ، صنایع دستی و گردشگری نیز قول مساعدت جهت تأمین  اعتبار را صادره نموده و با پیگیری های بعمل آمده اعتبار لازم جهت مرمت دیوارهای کاهگلی بافت باارزش این شهر تأمین گردیده است.

    وی افزود: انشاءالله با گرم شدن هوا  در سال آینده عملیات احیای نمای بافت توسط پیمانکار مربوطه که از سوی سازمان و مسکن و شهرسازی تعیین گردید آغاز خواهد شد.

    ایشان بیان داشتند : این اقدام شهرداری در آینده نزدیک موجب احیای نمای بافت خواهد شد و انشاءالله شاهد جذب گردشگر و موجب کسب درآمد پایدار در حوزه گردشگری برای شهروندان این شهر خواهد بود

    شهردار مجن در پایان از شهروندانی که در محدوده بافت تاریخی دارای ساختمان می باشند خواست تا در این امر ضمن مشارکت با شهرداری همکاری لازم را انجام بدهند تا در آینده شاهد بافت دارای هویت باشیم.