شهروندان گرامی؛توسعه و آبادانی هر شهری حمایت شهروندان آن شهر را می طلبد ،امیدواریم با پرداخت به موقع عوارض ما را برای رسیدن به این هدف یاری نمایید...

در هفته دفاع مقدس برگزار گردید/دیدار با خانواده شهید فاضلی

    به گزارش روابط عمومی : در راستای  گرامیداشت هفته دفاع مقدس حجت الاسلام والمسلمین جناتی امام جمعه مجن به همراه رئیس شورای اسلامی شهر ، شهردار ،فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ثامن الائمه  و تعدادی از مسئولین شهرداری با حضور درمنزل شهید فاضلی با خانواده ایشان دیدار نمودند.

     در این دیدار که مادر و برادر شهید حضور داشتندحجت الاسلام والمسلمین جناتی امام جمعه مجن با اشاره به ارزشهاي انقلاب اسلامي و پاسداري از ميراث گرانبهاي انقلاب که نهال آن با خون شهدا آبیاری شده، گفت: شهدا و خانواده های این عزیزان چشم و چراغ انقلاب هستند و تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران مایه سرافرازي و سربلندي ماست .ما بایست از فداکاری شهدا یاد بگیریم چراکه زمانی که کشورمان و انقلابمان به فداکاری این جوانان غیور نیاز داشت آنها با از خود گذشتگی جان خود را در راه اسلام و انقلاب هدیه دادند.
    مادر شهید والامقام فاضلی نیز در این دیدار خاطراتی را از شهید بیان نمودند همچنین برادر شهید از نحوه و چگونگی به شهادت رسیدن ایشان  سخن گفتند .
    گفتنی است در این دیدار هدیه ای از به رسم یادبودبه خانواده شهید فاضلی اهدا گردید.