شهروندان گرامی؛توسعه و آبادانی هر شهری حمایت شهروندان آن شهر را می طلبد ،امیدواریم با پرداخت به موقع عوارض ما را برای رسیدن به این هدف یاری نمایید...

تابستانی خنک در آبشار تنگه داستان مجن+تصاویر

  اگر می خواهید یکروز خنک و دلنشین تجربه کنید حتما به آبشارشهر امن گردشگری مجن سفرنمائید

  وقتی به این منطقه می رسید برای دیدن آبشار ، با پیاده روی بر روی آب‌های خنک در دل کوه و صخره های زیبا با طبیعتی دل انگیزو نشاط آور روبر خواهید شد که صدای غرش و سرازیر شدن آب از روی صخره ها در دل کوه می پیچد و این صدا موجب هیجان ، طراوت و شادابی شما خواهد شد که سردی آن نیز تابستانی خنک و دلنشین را همراه خانواده دراین منطقه نمونه گردشگری برای شما رقم خواهد زد و یک خاطره زیبا و بیاد ماندنی در مسافرت های شما ذخیره خواهد نمود.

  برای دیدن آبشار هنگامی که در مسیر حرکت میکنید بعد از خارج شدن از شهر دره‌ای  با مناظری منحصربه‌فرد از کوه و دشت و رودخانه ی زیبا ، مشاهده خواهید نمود و آمیختگی صدای دلنشین پرندگان در دل‌طبیعت و وجود باغ‌های سرسبز دراین مسیر دل هر رهگذری را به خود جذب می‌کند.

  این طبیعت خدادادی در فاصله ۷ کیلومتری مجن قراردارد

  مجن شهری کوهستانی است با آب و هوایی سرد و دلنشین که علاوه برآبشار دارای مناطق زیارتی و گردشگری دیگر همچون امام زاده ابراهیم (ع) ، بافت تاریخی، زیبا و پلکانی ، چشمه هفت رنگ ، منطقه گردشگری فرحزاد و…. می باشد. همچنین وجود طبیعت زیبا و باغ های سرسبز به زیبایی و طراوت این شهر اثری دوچندان بخشیده است  این شهرزیبا در ۳۵ کیلومتری شمال غربی شهرستان شاهرود واقع‌شده است.

  شهر مجن با دارا بودن این مناطق زیبا به منطقه نمونه گردشگری ملقب گردیده است.

  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مجن