شهروندان گرامی؛توسعه و آبادانی هر شهری حمایت شهروندان آن شهر را می طلبد ،امیدواریم با پرداخت به موقع عوارض ما را برای رسیدن به این هدف یاری نمایید...

سالن آمفی تئاتر کتابخانه مجن احیا خواهد شد/طی دیدار مدیران شهری مجن با مدیرکل کتابخانه های استان مطرح گردید

    به گزارش روابط عمومی : طی دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مجن با مدیرکل کتابخانه های عمومی  استان مسائل و مشکلات  مربوط به کتابخانه عمومی شیخ مفید مجن مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

    مهندس آقایی شهردار مجن در خصوص این جلسه گفت :در نشستی که با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان داشتیم ، ایشان قول هایی درخصوص رفع مشکلات سالن آمفی تئاتر کتابخانه عمومی شیخ مفید مجن داده  تا  جهت مرمت و احیای آن اقدامات بعدی صورت گیرد.

    وی اشاره داشت :امیدواریم حسب قول های مدیرکل محترم کتابخانه ها سالن مذکور هرچه زودتر مرمت و احیا گردد چرا که با احیا و آماده سازی آن می توان مراسم و جشن های مختلفی در آن برگزار نمود

    آقایی ادامه داد : وجود چنین کتابخانه ای در این شهر یک فرصت و نعمت است چرا که جهت ارتقا فرهنگ مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی  با همکاری مسئولین و شهروندان  محترم  می توان گام های بزرگتری برداشت و آن را رونق داده تا شاهد اعتلای فرهنگ مطالعه در جامعه در جامعه باشیم.