شهروندان گرامی؛توسعه و آبادانی هر شهری حمایت شهروندان آن شهر را می طلبد ،امیدواریم با پرداخت به موقع عوارض ما را برای رسیدن به این هدف یاری نمایید...

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار مجن نسبت به فرارسیدن روز پرستار

  به گزارش روابط عمومی : حاج علی اصغر ملا نجفی رئیس شورای اسلامی  شهر و مجید آقایی شهردار مجن به مناسبت فرارسیدن روز پرستار پیام تبریک مشترکی را صادر نمودند

  social-5909679-0

  بسم الله الرحمن الرحیم

  آنگاه که دردمندی سلامت خود را بازیابد آنگاه که دستی به نشان شکر به آسمان بلند شود ملائک تو را می ستایند، سوم بهمن مصادف است با ولادت فرزند زهرای اطهر حضرت زینب کبری ( س ) به همین مناسبت این روز را درکشور عزیزمان  جهت ارج نهادن به فداکاری ها و زحمات ارزشمند پرستاران ، روز پرستار نامیدند تا فرصتی باشد از زحمات این عزیزان تشکر و قدردانی کنیم و  درودی فراوان به  تلاش های بی وقفه انان داشته باشیم.

  روز پرستار تجلیل از یک قشر نیست بلکه روز تجلیل از کرامت انسانی است چراکه پرستاران عزیزمان انسانیت را در سنگ صبور بودن و التیام بخشیدن به همنوعان می‌بیند و همنفس با بیماران سلامتی خود را به مخاطره می‌اندازند.

  اینجانبان ضمن تبریک میلاد خجسته حضرت زینب (س) به ملت شریف ایران اسلامی و مردم شهر مجن، روز پرستار را نیز به پرستاران کشورمان الخصوص پرستاران وکارکنان مرکز جامع خدمات و سلامت مجن (درمانگاه مجن )صمیمانه تبریک عرض نموده وعمری با عزت همراه با تندرستی برای همه این بزرگواران مسئلت داریم.

  علی اصغر ملانجفی – رئیس شورای اسلامی شهر مجن

  مجید آقایی – شهردار مجن