شهروندان گرامی؛توسعه و آبادانی هر شهری حمایت شهروندان آن شهر را می طلبد ،امیدواریم با پرداخت به موقع عوارض ما را برای رسیدن به این هدف یاری نمایید...

معاون وکارشناسان شهرداری مجن از پروژه های شهرداری شهمیرزاد بازدید كردند.

  به گزارش روابط عمومی : روز یکشنبه ۱۸ خرداد جمعی از مسئولین دوایر و کارشناسان شهرداری مجن به منظور تبادل اطلاعات با مسئولین دوایر و کارشناسان شهرداری شهمیرزاد و کسب تجربه جهت استفاده از راهکارهای مناسب در مدیریت شهری و توسعه شهر و ارائه خدمات بیشتر به شهروندان فهیم مجن ، از واحدهای شهرداری وپروژه های در دست اقدام شهرداری مذکوربازدید بعمل آوردند .
  بعد از بازدید چند ساعته طی جلسه ای ، امینی شاد شهردار شهمیزاد ضمن خوش آمد گویی به مهمانان گفت:شهرها توسعه و پیشرفت نخواهند کرد مگر اینکه با شهرها و مناطق دیگر در ارتباط باشند.
  شهردار شهمیرزاد با اشاره به استقبال از چنین اقدامی افزود: از زحمات و حسن نیت شهردار مجن کمال تقدیر و تشکر را داریم که با هدف خدمتگزاری به شهروندان این شهر چنین برنامه هایی را تدوین می نماید چراکه ارتباط بین شهرها باعث ارتباط مدیران و در نتیجه تبادل اطلاعات خواهد شد که تبادل اطلاعات دانش و دانش نیز آگاهی را به دنبال دارد و از آگاهی می توان به عنوان راه نجات انسان از زندان تن یاد کرد.
  وی در ادامه سخنان خود با اهمیت جلوه دادن هنرمدیران شهری در پررنگ کردن نقش شهرها در کشور و فرهنگ مردم بیان داشت : این دو شهر جزء شهرهای مهمان پذیر و جذب گردشگر در کشور محسوب می شوند و از نظر آب و هوایی و بسیاری از موارد به هم نزدیکند لذا در همین راستا مدیران شهری این دو شهر می توانند جهت توسعه شهرهای خود با هم تبادل داشته باشند.
  ایشان بر تدوین برنامه بلند مدت در انجام کارها تآکید نمودند و اظهار داشت :همه واحدها و شهرداریها باید با برنامه عمل نمایند که این امرموجب سیر به سوی موفقیت و استفاده از مشارکت مردم در کارها خواهد شد.
  بعد از سخنان امینی شاد ، علیمحمدی معاون شهردار مجن نیز ضمن تقدیر و تشکر از شهرداری شهمیزاد در استقبال از این بازدید و همکاری مناسب با کارشناسان شهرداری مجن ، طی سخنانی خلاصه ایی از عملکرد شهرداری مجن ، پتانسیل ها و جاذبه های گردشگری ، جمعیت و موقعیت جغرافیایی این شهر را تشریح نمودند و ادامه دادند امیدواریم در آینده بتوانیم با استفاده از تجارب و تبادل اطلاعات این دو نهاد خدماتی مطلوبتر به شهروندان ارائه دهیم و شاهد شهری پویا برای تمام فصول باشیم .
  Picture 343

  Picture 351

  Picture 340

  Picture 320